Заробіток в тенетах

Тут розкажу про те, як я заробляю гроші в інтернеті,  також цю інформацію в повному обсязі Ви можете переглянути на мому блозі присвяченому заробітку в тенетах.

 • SAPE. Безперечно найкраща система для заробітку на свому сайті, на початку здається дещо заплутаною, але раджу все – таки розібратись воно того вартує, суть полягає у тому, що ви за гроші розміщуєте на сторінках свого сайту посилання на інші сайти – нічого складного, а гроші приносить доволі непогані, реєструйтесь ТУТ
 • EliteLink. Практично те саме, що і Sape( купують посилання на вашому сайті), трішки більші вимоги.Зареєструватись можна тут

Биржа ссылок EliteLink.ru

 • TAK.RU. Перші гроші заробив саме за допомогою цьої системи. В неї немає мінімалки ( мінімальної суми виводу коштів) тому перші гроші, які з’явились в мене на веб мані я заробив цією системою. Реєстрація тут.

 • WMlink. Аналог Так.Ру. Реєстрація тут.

WMlink.ru - рекламный брокер

 • Depositfiles. Cистема депозіт файлс, запропонувала користувачам заробляти гроші завантажуючи свої файли на їхній обмінник, за кожні “н” скачувань вони платитимуть вам гроші, детальні умови і реєстрація ТУТ.

 • ADSkape. Дуже прикольна система і зручна. Якщо маєте нормальний веб ресурс, принесе прибуток 100%! Реєстрація тут

 • Blogun. Платить за рекламні пости (статті), які ви пишете в своєму блозі ( сайті). Система варта уваги. Реєстрація Блогун - монетизируем блогитутоньки.

 • Begun.Дуже серйозна система, яка без проблем зможе приносити Вам хороший заробіток, високі ціни за клік, реєстрація ТУТ.

Заработай на своем сайте

 • UcozMoney. Система  від того самого Юкозу за допомогою якого народ створює сайти, тепер він допоможе нам ще й заробити грошенят, ціни досить хороші, всі умови і реєстрація ТУТ.

Получить свой бесплатный сайт в UcoZ

 • Seozavr. Щось схоже на біржу статтей, гроші Ви заробляєте від того, що вони розміщують свій контент на вашому сайті, досить зручна система, обов’язково спробуйте ТУТ

www.seozavr.ru - автоматическое размещение статей с прямыми ссылками

 • LetItBit.Щось схоже на депозіт файлс.

_____________________________________________________

Звичайно, існує ще купа різних видів заробітку, але це найбільш комфортні та перевірені. Тому вирішив викласти саме їх. Вдалого заробітку! 😉

А ще хочу сказати таке: народ, не видаляйте реферальних суфіксів посилань, Вам це прибутку не збільшить, а от людина, яка донесла до Вас цю інформацію залишиться без комісійних. Весь заробіток з рефералів йде виключно за рахунок коштів системи і на ваші заробітки то ніяк не вплине.

Advertisements

Відповідей: 9 to “Заробіток в тенетах”

 1. Indragop Says:

  Якщо зареєструвалися – пишіть в коменти, допоможу з будь-якими питаннями

 2. m-yarix Says:

  Не знаю, як можна заробити на WMlink. Кліки дуже дешеві, та ще й не всі зараховують, вважають за накрутку хоча ніхто не накручував. За місяць вдалося заробити аж 68 коп. російських.

 3. Indragop Says:

  @m-yarix
  Та чого, заробіток можливий. Наприклад я на свому блозі про заробіток в інтернеті поклав блок посилань з тематикою того самого заробітку, щодня маю клік-два. Звичайно це далеко не серйозний заробіток, але більше ніж 60 копійок в місяць 🙂

 4. m-yarix Says:

  @Indragop
  <<щодня маю клік-два

  От дивлюсь розцінки від Так.ру. Так там найдорожче посилання коштує 52 російські копійки, а в середньому 20-30 російських копійок. Клік-два щодня це нехай буде 9 російських рублів чи 2 гривні на місяць. Чи воно того варте? Краще вже реклама від Гугл. Більший дохід буде. Хоча також не варто. Доки та сотня набіжить пройде мабуть рік. Нещодавно познімав контекстну рекламу зі свого блогу.

 5. Indragop Says:

  @m-yarix
  Хороший вибір! 🙂 . Коли стояв едсенс на блозі про заробіток, основні посилання були на різні проекти типу Форекса. Але потім мене забанили з едсенсу, тому зараз мабуть, також буду знімати Вмлінк. Найкращий заробіток все-таки від бірж посилань

 6. m-yarix Says:

  @Indragop
  <<Найкращий заробіток все-таки від бірж посилань

  І скільки на місяць можна заробити з одного блога? Як пошуковики сприймають, не банять за продаж посилань? Продажом посилань не пробував займатись так як це неможливо на безкоштовних платформах, наприклад Блогері.

 7. Indragop Says:

  Часто чув ПіАр, збивають якщо багато посилань. Тому рекомендують класти по 2-3 посилання в одному блоці і не більше 5-6 на одній сторінці. Скільки можна заробити?! – Наведу приклад зі свого блогу, показники : ТИЦ – 10, ПР -3. Середня ціна (в Сапі) одного посилання з головної, які мають такі показники 50-60 рублів в місяць. Помнож на 5-6, вийде десь 50 грн в місяць, небагато , правда?! – але можна ж продавати не тільки з головної, а й з інших сторінок, правда ціна вже впаде до 7-8 рублів, але якщо врахувати, що сапівський бот знайшов в мене 600 сторінок, то це доволі багато! І ще одна цікава штучка на кінець: бачиш отам є той транслятор в сайдбарі?! – так їхній бот врахував сторінки http://indra.pp.ua/?page_id=149
  http://indra.pp.ua/?page_id=149&lang=en
  http://indra.pp.ua/?page_id=149&lang=id
  і так дальше…., за різні, хоча ж насправді сторінка та сама і контент той самий, тільки на іншій мові! Отак я і отримав тих 600 сторінок 🙂

 8. Oleg Says:

  Зарплата від: 100 у.е.
  Досвід роботи: не потрібен
  Графік роботи: довільний
  Вік: не має значення
  Я пропоную тим, хто має постійний вихід до інтернету і просто вбиває марно час простий спосіб заробляти гроші. Все, що від Вас потрібно – це наявність виходу в Інтернет і трішки часу. Зразу попереджаю – ВСЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО, НЕ ПОТРІБНО НІЯКИХ ПЕРШИХ ВНЕСКІВ, ЯК ЗАЗВИЧАЙ ПИШУТЬ В ІНТЕРНЕТІ І СПЕЦІАЛЬНИХ ЗНАНЬ. Все, що Вам потрібно буде робити – це клацати за запропонованими посиланнями, тим самим відвідуючи потрібні веб-сторінки і залишатися на цих сторінках протягом 30 секунд. За відвідування кожної сторінки Вам нараховувітимуться центи. У Вас зразу напевне виникне думка чому мені за такі речі будуть платити?! А все дуже просто. Існують компанії, які збільшують відвідуваність інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. Саме з такою компанією Ви і будете мати справу. Вона буде надавати Вам список інтернет-сторінок, які Ви будете повинні відвідати, Ви заходите на ці сторінки, відвідуваність сайтів збільшується, вони винагороджують компанію, а компанія винагороджує Вас. Відвідувати box.tu а на ноьму запропоновані Вам сторінки потрібно кожного дня. Можу вас запевнити, що ця схема абсолютно легальна і дійсно працює, я сам цим займаюсь і так заробляю гроші. Завдяки такій системі Ви зможете заробляти пристижну суму в місяць, але можна і набагато більше ! Про це пізніше. Перш за все Вам слід зареєструватися на сайті bux.to, який і буде надавати Вам посилання на веб-сторінки і платити за їх відвідування гроші.
  Для реєстрації пройдіть наступні кроки:
  1) Перейдіть за цим посиланням: http://bux.to
  2) У правому верхньому куті клацніть \\Register\\.
  3) У полі \\Username\\ вводите свій нік-нейм (пишемо на англійській мові).
  4) Поле \\Password\\ – пароль для наступного входу в систему (не менше шести символів, тільки букви та цифри), обов’язково запам’ятайте його.
  5) \\Confirm Password\\ – повторюємо пароль.
  6) У полі \\Email Address\\вводимо діючий e-mail.
  7) \\Confirm Email Address\\ – повторюємо e-mail.
  8) \\AlertPay E-mail Address For Payments\\ – ще раз вводимо e-mail.
  9) У полі \\Your Country\\ виберіть країну, де ви знаходитесь.
  10) І в полі \\Referrer (if any)\\ введіть indigo7788 , це означає, що на цей сайт дав Вам саме я.
  11) Останнє, що вампотрібно зробити для реєстрації – це ввести безпечний код, зображений на малюнку, якщо Ви не можете розібрати цей код, клацніть по цій картинці – з’явитися інша картинка з кодом.
  Увага! Реєстрація може не проходити у тому випадку, якщо існує вже такий самий логін як у Вас!

  Поздоровляю, Ви пройшли реєстрацію!!!
  Тепер можете увійти в систему, для цього клацніть кнопку \\Login\\ у верхньому правому куті, а потім введіть нік-нейм(логін), пароль і код з картинки. Після цього Ви можете приступати безпосередньо до своїх прямих обов’язків – клацати по посиланнях і відвідувати веб-сторінки, для цього клацніть \\Surf Ads\\. Перед Вами з’явиться таблиця з посиланнями, за якими Вам треба перейти. Спочатку їх буде небагато (близько 15), але з часом, якщо Ви будете щодня відвідувати потрібні сторінки, їхня кількість буде зростати. При переході по посиланню з’являється деяка веб-сторінка (для економії трафіку можете вимкнути завантаження картинок в настройках браузера).
  Вгорі сторінки з’явиться таймер, відраховуючи 30 секунд. Після закінчення 30 секунд замість таймера повинен з’явитися напис \\Done\\ і поряд з ним зелена галочка. Якщо галочка не з’явилася, а з’явився червоний хрестик або взагалі нічого не з’явилось то можливо сталася помилка, тоді пройдіть по посиланню заново. Після проходження всіх посилань можете оновити сторінку , щоб переконатися що клікнули всі запропоновані посилання. Якщо якесь посилання виявилось не закресленим, перейдіть по ній ще раз. На цей день ваша робота закінчена.
  Якщо якісь слова або повідомлення стануть не зрозумілими, для тих, хто не дуже сильний в англійській мові можна скористатись online перекладачами або чимось іншим!
  А тепер, як я і обіцяв, я розповім як збільшити свій дохід багаторазово. У системі Bux.to діє програма «Приведи клієнта, отримай бонус», згідно з якою при реєстрації нового клієнта по Вашому посиланню, Ви отримуєте солідний бонус від кожного кліка цього клієнта. Чим більше Ваших «послідовників», тим більше бонусів Ви отримуєте, тим самим маючи можливість заробляти до 1500$, якщо по Вашому посиланню зареєструються 500 нових клієнтів за 100 клієнтів – 300$ на місяць, а це не так вже й багато, за умови, що кожен день в Інтернеті з’являються тисячі нових користувачів, а тим паче тих, хто бажає заробити гроші через Інтернет.
  Що потрібно робити? А робити треба те, що роблю я, тобто поширювати своєї повідомлення в ІНТЕРНЕТІ. Кидайте Ваше посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу, ftp-обмінники і т.п. Крім цього можна дати своє посилання усім своїм друзям і знайомим, що мають вихід в Інтернет. Як же отримати гроші «на руки»? У розділі \\My Stats\\ виводиться ваша статистика: скільки візитів на веб-сторінки Ви зробили, скільки «послідовників» привернули, скільки ці послідовники зробили візитів, а саме головне – Ваш баланс рахунку в рядочку \\Balance Information\\. Гроші можна знімати на банківську картку Visa, MasterCard та інші, такі картки видаються в будь-якому банку. Як тільки Ваш баланс складе $ 10 (але не менше), а точніше можете прочитати на сайті на якому Ви ж заробляєте гроші. Ви можете переказати їх на свою картку, клікнувши «cashout» поруч із Вашим балансом і ввести номер Вашої картки (номер потрібно запитати в банку). Після цього можете йти до найближчого банкомату і знімати гроші.
  Компанія: bux.to .Ваші гроші будуть гарантовано надісланні на ваші картки Visa і т.д…
  Бажаю успіхів!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: