Про безкоштовні бонуси …

Отак інколи йду зі школи  і вмикнувши гучномовець,  дзвоню послухати, що там нового на 477. ( Зразу попереджаю, що пост тільки для користувачів Київстару, Ді- Джусу, Ейс анд Бейсу… думаю зрозуміло)

Так ось,  не про всі бонуси можна дізнатися з реклами на ТВ 😉 . Розкажу про те, як отримати 5 гривень на рахунок цілком на шару. Для цього йдемо на офіційний сайт Київстару,  заходимо в розділ “Мій Київстар”
і реєструємося там. Після реєстрації заходимо в акаунт  і вводимо там свою поштову скриньку ( е-мейл). Згодом на нього прийде підтвердження і коли Ви підтвердите е-мейл на ваш бонусний  абонентський рахунок буде додано 5.00 грн. 🙂 Та й загалом “Мій Київстар” – досить прикольна штука, дозволяє з інтернету керувати станом абонентського рахунку. Також на тому ж 477 можна підключити таку  послугу: після кожного поповнення рахунку скретч-карткою, Вам додатково нараховуватимуться 10 бонусних гривень, незалежно від номіналу картки.  НУ і звичайно “Київстар клуб” – отримуєте відсоток потрачених за місяць вами грошей. Наприклад мій абонентський стаж 24 місяці і Київстар мені щомісяця повертає 8 % потрачених на розмови мною грошей. Отакі пироги…. 😉

Advertisements

Позначки: , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: