НЛО (UFO)

Як писалося в інфі дуже цікавився колись таким. Все воно незвідане – цікаве. Вирішив зробити маленьку підбірку висновків різних вчених про існування позаземних цивілізацій і їх найпоширеніших проявів – НЛО ( Невизначений Літаючий Об’єкт, англ. unidentified flying object [UFO])

Також його трактують як:

“Сприйняття об’єкту або світла, видимого в небі або над земною поверхнею; феномен, примара, траекторія, спільна динаміка і характер свічення якого не знаходить логічного, загальноприйнятого пояснення, є таємною не лише для очевидців але і залишається непоясненою навіть після пильного вивчення всіх доступних свідоцтв фахівцями, здатними, якщо це можливо, ідентифікувати явище з точки зору здорового мислення”

Загалом, це все дуже цікаво. І власне кажучи, сам не зустрічав людей, які б були категорично впевнені в тому, що інопланетян не існує. Наведу цитату, прихильників того, що це гра уяви чи свідомості:

В книге «Современный миф о „небесных знамениях“» К. Г. Юнг в 1950-х писал, что реальность, окружающая человека, навлекает на себя проекции со стороны коллективного бессознательного. Последнее стремится компенсировать одностороннее развитие сознания (например, излишнюю рациональность в наше время или игнорирование всего, что не имеет отношения к вере, в старину) и проецирует на небесное пространство, если долго на него смотреть, образы сверкающих машин (наша эпоха) или же сияющих ангелов (прошлое). Таким образом коллективное бессознательное использует нуминозные представления для привлечения индивидуумов к обретению гармонии сознания и бессознательного. Родственные друг другу религиозные и НЛО-видения могут быть видны сразу нескольким индивидуумам: коллективное бессознательное находит выход для своих образов и символов через нескольких избранных людей…

Знаєте, перечитуючи ці рядки чомусь пригадав байку про голого короля. Там король зробив конкурс на найкращий костюм і шахрай прийшов до нього і каже ось Вам таке убрання, його не бачать тільки дурні. Отак король взяв той одяг і ходив голяка по місті і ніхто, нічого не казав, ( всі знали, що він голий) але не казали, бо знали, що “його не бачать тільки дурні” 😉 . Тільки маленька дитина не боячись своєї “дурноватості”   сказала, що король ходить голим, таким чином знищивши ту всю облуду.

Тому з гуманоїдами виходить щось схоже, кожен вірить в існування чогось позаземного, от тільки для кожного це щось своє.

Цікавою теорії про те, що це все німці “натворили” під час другої світової

Я цілком припускаю, що вони були здатні створити такі машини.

А ще цікаво, о те що писали про “Загадку Роузвелла”. Ось що сказав у інтерв’ю англійського прес-видання “Daіly Maіl” Едгар Мітчелл:


Нашуміла в 1947 році історія з інопланетянами, які нібито з’явилися біля американського міста Розвелл, була правдою й що зараз розслідуються історії подібних відвідувань.

“Тепер вся правда дійсно виходить назовні. Я думаю, ми йдемо до справжнього відкриття, і деякі серйозні організації вже рухаються в цьому напрямку”, – сказав він здивованому ведучому радіо Kerrang! Ніку Маргеррісону.

“Я подумав, що наткнувся на якийсь різновид гумору астронавтів, але він, напевно, зовсім серйозно вважав, що в космосі дійсно живуть інопланетяни й це не підлягає обговоренню”, – зазначив із цього приводу Маргеррісон.


Скажу від себе, що хоч це все і цікаво, але мені все-таки моторошно від отих великих очей і голів з маленькими кінцівками 🙂 .

Напевно, вони такі як і ми. І так само ходять на пікніки;)

А може і НІ ( вони просто живуть серед нас!) 😉

Отакі пироги….

А зараз просто чекаємо, може заберуть мене 🙂

Advertisements

Позначки: ,

Відповідей: 2 to “НЛО (UFO)”

  1. yAnTar Says:

    Цікавився ? А зустрічався колись з таким ?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: