Україна має свій антивірус!

Недавно наштовхнувся на антивірус українського виробництва.

Zillya! Антивірус – перший безкоштовний національний антивірус, що гарантує кожному українцю комплексний захист від будь-якого типу загроз.

Ось так про нього говорить сам виробник. На офіційному сайті Вам пропонують безкоштовно завантажити два продукти: “Зілля помічник” та власне сам антивірус “Zillya”. Сподобалась можливість встановлювати цей антивірус навіть на вже заражені компи, хоча мені це не допомогло ( зараженості мого компа просто немає меж…. 😉 ) А отой “помічник” дає можливість просканувати систему на наявність всякої нечесті. Він досить схожий на утиліти др.Веб’а – Cure It. Дуже радий, що ми все-таки маємо СВОЄ програмне забезпечення. Головне щоб Зілля не повторило долю УНА – українського національного антивіруса, який аж ніяк не захопив ринки ПЗ.Отож якщо вас пост зацікавив і Ви вже бажаєте подивитись шо то за “ЧУДО” прямуйте на сайт виробника і оцініть роботу вітчизняних майстрів 🙂 Недавно натрапив на цікавий сео-блог, який дає рекомендації про выбор хостинга .

Advertisements

Позначки: , , ,

Одна відповідь to “Україна має свій антивірус!”

  1. Dj_ZOV Says:

    Круто але в себе я його не поставлю!) Тільки через те, що не хочу порушувати спокій системи!) В мене і аваст капітально працює!!!)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: