Ukrtelecom – Укртелеком піклується про НАС! + трішки халяви на кінець

Хотів би сьогодні розказати, як нещодано мене приємно здивував той самий Укртелеком, на який ще кілька місяців тому жалілося 50% користувачів інтернету мого міста.

Десь в період зимових канікул інтернет взагалі був “стоячий” – виявляється, в цей час робився ремонт, який і дозволив провести ту акцію, по безкоштовному збільшенні швидкості інтернету вдвічі ( сюрприз безперечно хороший, але могли б попередити 😉 ) Нещодавно відкрив цікаву штуку, але щоб її випрубувати потрібно було разів з 50 змінити ай-пі і це буквально в термін 30 хв. На другий день дзвонить мені представник Укртелекому, питає чи все в мене добре, чи немає неполадок ( мол чого так часто підключаєтеся ?! ) – такий прояв уваги мені також сподобався.

Раніше ходили чутки, що і Укртелеком хочуть віддати на приватизацію, але це вже не входить ні в які рамки, якщо допустимо це, далі піде Укрзалізниця, а за нею ще і ще….. Наприклад мені для повного щастя і миру від свого провайдера потрібна тільки стабільна швидкість та тарифи, наразі це маю. Не знаю як в інших ( ніколи їх не юзав), але хорошою якістю Укртелекому є те, що він надає динамічний ай-пі, тобто після кожного підключення він змінюється ( звідси і маємо купу ініціатив намахування різних систем 🙂 ) Також хотів нагадати, що зараз діє акція за якою так як і попереднього літа інтернет “ОГО” можна підключити всього за гривню.

НА кінець хочу побажати всім нам їхати швидко і без коливань, а нашому Укртелекому – купу нового обладнання, яким би він нам забезпечив оту “швидку їзду” 😉
А, ще покладу цей гаджет , який роздає ваучери (для Скайпу) номіналом пів Євро, про який вже писали напевно всі українські блогери, сам окремий пост не писатиму, але отримати свій бонус на моїй сторінці Ви все ж зможете.

А ще , можете купити собі недвижимость в Болгарии у моря 🙂

Advertisements

Позначки: ,

Відповідей: 11 to “Ukrtelecom – Укртелеком піклується про НАС! + трішки халяви на кінець”

 1. Default Says:

  а мені не звонили коли айпі міняв=( а яка тобі вигода з ваучерів?

 2. Indragop Says:

  @Default
  Ну думаю, не останню роль зіграло те, що я персонально знайомий з деякими тими представниками. А прямої вигоди від цього гаджета я не маю, це все для Вас, користувачів. ( Хоча якщо копати глибше, то вона безперечно тут присутня =) ) Дивись, на один номер можна взяти один ваучер, є шанс того, що ти зараз додаш цю сторінку в закладки, щоб потім зайти на неї ще раз і взяти бонус на інші номери. І тобі + і мені+ 🙂

 3. mashasa Says:

  Все-таки потрясное изобретение – блог. Казалось бы обычный сайт, но изменили подачу информации, передали сайт в руки одного человека и открылась еще одна грань общения с миром.

 4. Indragop Says:

  @mashasa
  Правда

 5. Default Says:

  в мене на скайпі вже 1Євро =)

 6. Indragop Says:

  @Default
  А ти чув раніше про цю акцію?

 7. Default Says:

  ні

 8. Indragop Says:

  @Default
  О, виходить я зробив корисне 🙂

 9. bezlik Says:

  А я вже встиг з тиждень тому поповнити рахунок на скайпі з восьми мобільників базпосередньо на сайті Приватбанку.

 10. bezlik Says:

  А ще не хочу нікого засмучувати, але @mashasa – це спам. В мене той самий комент один в один прийшов, але спам-фільтр його притримав.

 11. Indragop Says:

  @bezlik
  А я так і зрозумів. Але цей спам все-таки подіяв 🙂 Я преходив на сайт, того (чи тої) mashasa – порнографічний ресурс здається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: